Informacje > Płuca po pandemii - 32 finał WOŚP - relacja

Płuca po pandemii - 32 finał WOŚP - relacja

Siema!

Z ogromną satysfakcją donosimy, że czternaste granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy okazało się ogromnym sukcesem!
Wspólnie z naszymi przyjaciółmi Klub Żeglarski Horn Kraków oraz firmą Viessmann dokonaliśmy rzeczy niezwykłych. Z samych licytacji zebraliśmy 15 107, 61. A do e-skarbonki ciągle wpływają datki; stan obecny to ponad 8 tysięcy złotych. Dzisiejsza kąpiel i licytacja przebiegły w uroczystej atmosferze, bo i cel był szczytny.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że w Klubie siła i z nami wszystko jest możliwe.

Na szczególne podziękowanie zasłużyli dziś niezawodni Państwo Agnieszka i Maciej Kogut.  Wykonali kawał dobrej roboty, wywołując przy tym salwy śmiechu i tworząc znakomitą atmosferę. Dziś już wiadomo Maciek sprzeda wszystko!

Dziękujemy też Małgosi, naszej wolontariuszce, która pilnie strzegła puszek i skrupulatnie odliczała zadeklarowane kwoty. Dziękujemy Wszystkim, którzy działali od samego rana przygotowując „dom aukcyjny”, fanty, grillowisko i wszystko, bez czego dzisiejsze granie nie byłoby tak nieziemsko dobre!

Po raz kolejny udowodniliśmy, że w Klubie siła i z nami wszystko jest możliwe. Mamy wielkie serca, dlatego będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Galeria zdjęć