Warunki przystąpienia do Krakowskiego Klubu Morsów "KALORYFER"

Krakowski Klub Morsów „KALORYFER” to stowarzyszenie skupiające ludzi, którym bliski jest aktywny tryb życia. Jako klub sportowy angażujemy się w różne formy aktywności sportowej. Oprócz kąpieli zimowych pływamy wpław przez cały rok, uprawiamy kajakarstwo turystyczne, biegamy, chodzimy w góry, jeździmy na rolkach, na rowerach. To co nas łączy to ruch, sport, a przede wszystkim dbałość o zdrowie.

W sezonie zimowym spotykamy się co tydzień, aby pod pretekstem kąpieli w zimnej wodzie pobyć trochę ze sobą w miłej atmosferze. Klub współtworzą jego członkowie, to od nich zależy klimat i atmosfera. Imprezy organizujemy wspólnie i wspólnie w nich uczestniczymy.

Jeśli jesteś taki jak my, chciałbyś swoją osobą wnieść coś nowego do naszego klubu, rozpiera Cię energia, albo wręcz przeciwnie, jesteś cichy, nieśmiały ale chciałbyś z nami spędzić miło czas to przystąp do nas. Oto warunki na jakic/ możemy Cię przyjąć.

Warunki przystąpienia do Krakowskiego Klubu Morsów „Kaloryfer”

  • Rekrutacja członków Stowarzyszenia trwa od rozpoczęcia sezonu kąpielowego w połowie października.
  • Warunkiem przystąpienia do Klubu jest wyrażenie chęci, odbycie trzech kąpieli próbnych, znajomość i akceptacja Statutu Stowarzyszenia, złożenie deklaracji przystąpienia, przyjęcie deklaracji przez Zarząd oraz opłacenie składki.
  • Kandydat do KKM Kaloryfer powinien być rekomendowany przez dwóch członków Klubu, co potwierdza się podpisami osób rekomendujących na deklaracji członkowskiej.
  • Kandydat odbywa w terminie naboru trzy kąpiele wprowadzające pod nadzorem osób funkcyjnych. Po odbyciu trzech kąpieli próbnych kandydat może złożyć deklarację członkowską (link poniżej).
  • Przyjęcie do klubu następuje decyzją Zarządu KKM Kaloryfer.
  • Po oficjalnym przyjęciu i opłaceniu składki członkowskiej Kandydat staje się członkiem Stowarzyszenia KKM Kaloryfer. Numer konta klubowego dostępny w zakładce Kontakt. Składka roczna w sezonie 2023/2024 wynosi 80 zł.

 

Deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia Krakowski Klub Morsów „KALORYFER”